top of page
BEZPEČNOSŤ

Zatiaľ čo ponúkame širokú škálu služieb na ochranu výkonnej zložky, špecializujeme sa na znižovanie rizika a pomáhame klientom v tom, na čom skutočne záleží – rodina, fyzický majetok a aktíva. Disponujeme licenciou a orientujeme sa na globálne operácie na podporu svojich klientov.

Desaťročia medzinárodných skúseností sa premenili na najlepšie riešenia svojho druhu, ktoré ponúkame klientom cez rozsiahlu štruktúru odborníkov z celého sveta. Naši odborníci sú skúsení v otvorenej, skrytej, reaktívnej a proaktívnej tvorbe politiky a zároveň roky pracovali v armáde a medzinárodnom obchode na šiestich kontinentoch.

 

Vychádzame doslova z osvedčených tímových postupov na ochranu výkonnej zložky po celom svete. Členovia tímov disponujú nespočetnými medzinárodnými osvedčeniami v oblasti bezpečnosti.

 

Palatin Group poskytuje bezpečnostné služby mnohým predstaviteľom štátov, ministrom vlád a majetným privátnym klientom. Naše skúsenosti zahŕňajú aj vedenie nadnárodných bezpečnostných tímov v plánovaní a vykonávaní bezpečnostných služieb pre vysokoprofilové podujatia, ako sú oficiálne návštevy americkej a britskej vlády, olympijské udalosti či majstrovstvá sveta vo futbale.

 

Naša metodika sa zameriava na určenie jasných stratégií na dosiahnutie cieľov, ktoré stanovil klient. Použitie metodiky zahŕňa holistický prístup k programu využívaním nadnárodných vedomostí a skúseností. Spoluprácou so súčasnými bezpečnostnými témami meníme naše služby vďaka systému vyhodnocovania hrozieb, navrhovania správnej stratégie a postupu, začínania operácií, riadenia bezpečnostného programu a riešenia pretrvávajúcich alebo nových problémov.

 

Sme oddaní úplnej spokojnosti a bezpečnosti klienta.

Logo_edited.png
bottom of page