top of page
O NÁS​

Palatin Group SK je celosvetový poskytovateľ služieb, ktorý svojim zákazníkom od súkromných spoločností a privátnych klientov až po nadnárodné spoločnosti a vládne organizácie ponúka strategické riešenia plné dôvery a expertízy. Naše na mieru prispôsobené služby umožňujú našim klientom vysokú uspešnosť a rast ich biznisu. 

  • Poskytujeme dôveryhodné služby na podporu rôznych projektov, pričom dbáme na adabtabilitu, ochranu a vymáhanie majektu, zaradenia správneho personálu a logistiku.

  • Staviame na celosvetovej databáze odborníkov v oblasti práva, polície, armády, technologickej a informačnej bezpečnosti, ktorí zvládnu akúkoľvek náročnú úlohu.

  • Vďaka našim odborníkom dokážeme navrhnúť ten správny produkt či riešenie, ktoré naplní potreby klienta a zároveň je optimálne aj z hľadiska nákladov.

  • Strategické riešenia na problémy klientov demonštrujeme v prehľadnej a detailnej dokumentácii, ktorá vychádza z premysleného vyhodnotenia existujúcich zdrojov.

  • Vo svete, ktorému vládnu informácie, vďaka technickej a fyzickej infraštruktúre máme vplyv na kritickú komunikáciu, a teda aj na želané výsledky.

  • Pomocou jedinečného a dôsledného vyhodnocovania, inštruktážnych plánov a odbornej prípravy vyvíjame systematický tréning a programy na rozvoj kompetencií.

Palatin Group má desaťročia skúseností vo viacerých odvetviach priemyslu a vládnych sektoroch po celom svete. Pri poskytovaní služieb garantujeme diskrétnosť, účinnosť a efektívnosť. Naším cieľom je pracovať na dlhodobých vzťahoch s našimi klientami, ktoré su založené na dôvere a plnohodnotných riešeniach. Tieto riešenia zahŕňajú viaceré disciplíny a sú ukážkou trvalo inovatívneho prístupu. 

Logo_edited.png
bottom of page